ŁÓDZKIE ŁABĘDZIE

Zaproszenie do udziału w IV edycji konkursu na wybór „Pracodawcy Kreującego i Wspierającego Edukację 2015”. Organizatorem konkursu jest Prezydent Miasta Łodzi we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Maraton Pisania Listów w Twojej szkole

Zapraszamy nauczycieli i uczniów do udziału w XVI edycji Maratonu Pisania Listów. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Amnesty International. To międzynarodowe wydarzenie, którego idea narodziła się w Polsce w 2002 r., odbywa się co roku w weekend najbliższy Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka (10 grudnia), podczas którego na całym świecie organizowane są wydarzenia mające upowszechnić wiedzę o prawach człowieka. Maraton Pisania Listów realnie wpływa na poprawę sytuacji osób, których prawa zostały złamane.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego w zakresie Działania XI.3 Kształcenie zawodowe

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszonymi konkursami w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego w zakresie Działania XI.3 Kształcenie zawodowe serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkania informacyjne poświęcone dokumentacji konkursowej dla ww. konkursu.

Spotkania odbędą się:

Kurs kwalifikacyjny dla nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym dla nauczycieli nauczania początkowego

 

Zgłoszenia na kurs przyjmujemy do 27 listopada 2015 r.

Szczegółowych informacji udziela organizator kursu: Zofia Kordala  tel. 42 678 33 78 w. 208
zofiakordala@gmail.com

 

 

Informacja dotycząca zgłoszeń do Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Przypominamy, że szkoły które uczestniczyły w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych w latach ubiegłych w bieżącym roku szkolnym korzystają z przyznanego wcześniej loginu i hasła. Szkoły, które chcą po raz pierwszy uczestniczyć w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych proszone są o przesłanie mailem podpisanej przez dyrektora szkoły prośby w formie skanu na adres dominik@wckp.lodz.pl . Powyższy mail proszę wysłać z adresu głównego szkoły. Pismo powinno zawierać nazwę szkoły, ulicę, numer, miasto, kod pocztowy, telefon, e-mail.

Kampania: Niosę pomoc

Czy wiesz, że: w 2014 roku w wyniku kryzysów humanitarnych ponad 150 milionów osób na świecie pozostało bez środków do życia, mieszkania, dostępu do żywności, wody czy edukacji!

 

Pomaganie to naturalny odruch ludzkiego serca, ale wymaga wiedzy.

Pragniesz Nieść Pomoc razem z Polską Akcją Humanitarną?

Konferencja - Globalne widzenie świata. Przestrzeń - miejsca - ludzie - działania. Europejski Rok na rzecz Rozwoju.

Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego zapraszają na  konferencję zatytułowaną  Globalne widzenie świata. Przestrzeń - miejsca - ludzie - działania. Europejski Rok na rzecz Rozwoju.  Jest jedną z szesnastu regionalnych konferencji organizowanych w Polsce w ramach Europejskiego Roku na Rzecz Rozwoju.