Czy umiesz zdrowo się odżywiać?

Nr szybkiej informacji: 
145
Adresat: 
Nauczyciele wszystkich typów szkół ze szczególnym uwzględnieniem szkół podstawowych: nauczyciele świetlic szkolnych, wychowawcy, pedagodzy, psycholodzy, nauczyciele Wychowania do życia w rodzinie.
Informacja o wydarzeniu: 

Czy umiesz zdrowo się odżywiać?

 

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych nauczycieli wszystkich typów szkół ze szczególnym uwzględnieniem nauczycieli szkół podstawowych: nauczycieli świetlic szkolnych, wychowawców, pedagogów, psychologów, nauczycieli Wychowania do życia
w rodzinie
do udziału w warsztatach metodycznych pt. Jak postępować zgodnie z zasadami żywienia i nowymi trendami odżywiania się?, które odbędą się w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego (Kopcińskiego 29, sala 310) w dniu
22 stycznia 2018 r. o godz. 17.15.

Uczestnicy poznają strategie optymalnego odżywiania się. Przewidziany jest udział dietetyka. Odbędzie się również losowanie nagrody książkowej wśród uczestników warsztatów.

Tematyka spotkania:

  • Konstruowanie prawidłowego jadłospisu
  • Wyliczanie wskaźników BMI i WHR
  • Odszyfrowywanie specyfikacji kupowanych produktów spożywczych

 

Zgłoszenie na usługę w formie elektronicznej na stronie http://www.wckp.lodz.pl/ Rejestracja elektroniczna, po rozwinięciu http://ecentrum2.wckp.lodz.pl/zgloszenia/listWydarzenia.  Pytania prosimy kierować na adres basia.muras@gmail.com lub telefonicznie 42/6783378 w.351.

 

Organizator

Barbara Muras

Organizator: 
Barbara Muras