E-learningowy kurs Metodyka kształcenia dorosłych

Nr szybkiej informacji: 
91
Adresat: 
Nauczyciele
Informacja o wydarzeniu: 

Jeśli prowadzisz zajęcia dla dorosłych lub planujesz prowadzenie takich zajęć i chcesz poszerzyć swoje kompetencje w zakresie kształcenia dorosłych, weź udział w kursie organizowanym przez Pracownię Edukacji Zawodowej Metodyka kształcenia dorosłych.

Uzyskasz nowe kwalifikacje przydatne do prowadzenia zajęć w szkołach policealnych, szkołach dla dorosłych, na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych, kursach umiejętności zawodowych, kursach kompetencji ogólnych oraz wszelkich kursach i szkoleniach organizowanych dla osób dorosłych w ramach edukacji pozaformalnej.

Kurs Metodyka kształcenia dorosłych w całości realizowany jest w formie kształcenia na odległość. Daje Ci to możliwość nauki w dowolnym czasie i miejscu oraz dostosowania tempa i intensywności nauki do własnych potrzeb i zainteresowań.

Uczestnicząc w kursie dowiesz się jak organizować proces kształcenia dorosłych, aby był efektywny, poznasz różnice w uczeniu się dzieci i dorosłych oraz metody pracy z dorosłym uczniem. Nauczysz się jak prawidłowo planować i organizować proces kształcenia z uwzględnieniem uwarunkowań związanych z potrzebami i zasobami dorosłego odbiorcy.

Program:

  • Moduł I – Podstawowe pojęcia andragogiki
  • Moduł II – Osoba dorosła jako uczestnik procesu edukacyjnego
  • Moduł III – Metodyka nauczania/uczenia się dorosłych
  • Moduł IV – Ewaluacja procesu dydaktycznego

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli – początek kursu już 30 listopada 2017 r.

Zapisy na kurs drogą elektroniczną: http://ecentrum2.wckp.lodz.pl/zgloszenia/new/idCourse/48775

Opracowała:

Maria Stompel

Organizator: 
Maria Stompel